[ شرایط ارسال سفارش ]

در روزهای عادی، سفارش‌ ها طبق رویه‌هایی که در زیر اشاره شده است ارسال می گردد  در شرایط ویژه و یا روزهای شلوغ و پرازدحام ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال ممکن است متفاوت باشد و طبق زمان بندی های پیش بینی شده صورت نگیرد که در این صورت همکاران ما قطعا شما را مطلع خواهند کرد.

  •  هزینه ارسال برای تمامی سفارش های بیش از ۳۰۰ هزار تومان به روش «پست سفارشی» به سراسر ایران رایگان می باشد 
  • هزینه ارسال به روش «پست پیشتاز» برای سفارش های بیش از ۵۰۰ هزار تومان رایگان می باشد  

در شرایط جشنواره های فروش که به صورت کلی در سایت اعمال می گردد ، نحوه ی محاسبه ی تخفیفات ارسال سفارش ممکن است متفاوت باشد. لذا در هنگام ثبت سفارش به مبلغ و توضیحات درج شده در ارسال ها توجه داشته باشید . 

این امکان در حال حاضر فقط در شهر تهران امکان پذیر بوده و فعلاً کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۷ هر روز آماده ی تحویل باشند (بر اساس زودترین زمان ارسال سفارش) پس از هماهنگی با مشتری زمان تحویل از ساعت ۸ همان روز تا حداکثر ۴۸ ساعت کاری بعد خواهد بود . هماهنگی ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت ۷ آماده تحویل باشند به روز کاری بعد موکول خواهند شد. لازم به توضیح است که تحویل سریع شامل روز های پنجشنبه و تعطیلات رسمی نمی باشد. 
همچنین کلیه سفارشاتی که ارزش ریالی آنها بیش از ۶۰۰ هزار تومان باشد در شهر تهران به صورت رایگان ارسال می گردد.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴  تا ۹۶ ساعت کاری است. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست و توسط کد رهیگیری که در اختیارتان قرار می گیرد در آدرس زیر پیگیری کنید:


http://itemtracking.post.ir

کلیه سفارشاتی که ارزش آنها بیش از ۶۰۰ هزار تومان باشد ، به صورت رایگان ارسال می گردد

لازم به ذکر است که مبلغ هزینه ی ارسال در نهایی کردن سفارش به صورت مجزا به شما نمایش داده می شود .
همچنین تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت بسته ، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.